Волейболистът на Турция Бедирхан Бюлбюл коментира победата над България в Лигата на нациите. В Бургас турският тим се наложи с 3:0.
„Ние сме много щастливи. Беше невероятен мач за нас. Точно от това се нуждаехме след два тежки мача, след две тежки загуби. Този мач беше много важен и заради ранглистата. Отличен мач за нас. Бяхме готови за всичко. Искам да благодаря на хората, които бяха тук, за да ни подкрепят. Бяхме концентрирани на терена, не мислехме дали сме гости, мислехме само едно нещо - да работим, да изпълняваме задачите на нашия треньор.
Срещу Китай там играхме много добре. В България пред българските фенове направихме нещо подобно. Надявам се да се представим така във всеки мач и утре срещу Франция“, каза Бедирхан.
Следвай ни: