Берое обяви раздяла с четирима футболисти, чиито договори изтекоха и не бяха подновени. Това са Лучано Скуадроне, Тиаго Сейхас, Кевин Сейхас и Рубен Рендейро.

Така напусналите тима вече са осем, след като по-рано клубът се раздели с Енцо Еспиноса, Уерик Каетано, Франко Минго и Ойер Сариеги. Старозагорци започнаха подготовка на 16 юни и до този момент не са представили официално нови попълнения.

Скуадроне бе един от първите играчи, които бяха привлечени от собственика Ернан Банато през 2023 година и за този период той изигра 63 двубоя с екипа на заралии, част от тях и като капитан на отбора. В тях той реализира 4 гола.

Тиаго Сейхас също бе привлечен през 2023 г., но има два периода под Аязмото, след като бе трансфериран в полския ЛКС Лодз, а през август 2024 се завърна в тима и записа общо 30 участия. Третият играч, с който Берое се разделя, е неговият брат Кевин, който бе привлечен през лятото на 2024 г. и за този период изигра 34 мача, в които вкара 3 гола и даде 6 асистенции. 

Вратарят Рубен Рендейро, който подсили отбора през изминалото лято, си тръгва от клуба след едва две изиграни срещи.