Фен клубът на българските национални отбори направи поредната си инициатива покрай мачовете през юни на различните родни гарнитури по нашите терени.

Преди химните на мача на българския национален отбор за жени срещу Естония представители на фен клуба подариха рози на всички състезателки от двата отбора. Цветя получиха и момичетата от академията на Славия, които изведоха футболистките и съдийките, за които също имаше по една роза.

Малко преди началото на самия мач между България и Естония председателят на фен клуба Методи Ангелов и главният секретар Красимир Киров подариха роза на футболистките и членовете на щаба, които бяха на резервните скамейки.

По покана на фен клуба присъстваха и ветеранки от националния отбор, за които пък имаше цветя на полувремето, както и за делегата на мача, съдийския наблюдател и полицайките на стадиона.

За съжаление, женският ни национален отбор допусна драматична загуба от Естония с 0:1.

Следвай ни: