Наставникът на Локомотив (София) Ратко Достанич говори след ремито 1:1 срещу Локомотив (Пловдив) на "Лаута". След получения резултат в града под тепетата столичният тим остава над опасната зона в класирането на efbet Лига.

"Имахме положения, стана много хубав мач, искам да благодаря на моите футболисти - те са герои. Дадоха всичко от себе си, показаха качества за втори, трети пореден мач. Както казах, станах много хубав мач. Да, доволен съм от точката. За нас всяка точка значи оцеляване. Вече гледаме напред, мислим за сряда, да се възстановим и започваме да се готвим за следващата среща.

Работата е да вдигна футболистите, да покажем характер, да искаме, да гоним връщане в мача. Всеки един отбор дава всичко от себе си в тези мачове, никой не иска да изпадне, всеки мач е сам за себе си, знаем какво искаме, трябва да намерим начин да го постигнем. Локомотив (Пловдив) заслужава да се спаси, това е хубаво за българския футбол", каза опитният сръбски специалист.

Следвай ни:

Снимки: Startphoto