Наставникът на Локомотив Пловдив – Душан Косич, похвали играчите си за раздаването срещу Славия, въпреки загубата с 0:1 на „Лаута”.
Специалистът допълни, че тимът му не е имал късмет в пореден мач.
„Започнахме добре мача. Имахме някои ситуации, които можеше да реализираме, но пропуснахме. Не е лесно за момчетата, те хвърлиха максимални усилия да спечелят този мач, но понякога във футбола тези усилия не се възнаграждават. Късметът не беше на наша страна. Трябва да продължим. Не се намираме в добра ситуация. Трябва да се подобряваме. Определено ни липсваше късмет в този мач”, коментира Косич.
Нашите фенове ще се завърнат на стадиона. Заем още от самото начало, че ще бъде много трудно. Следващият мач ще бъде много труден за нас. Това е най-тежкият период за нас откакто съм в Локомотив. Трябва да намерим решение. Не мога да кажа, че съм недоволен от играчите те дават всичко от себе си, но нямахме късмет. Нямам информация за лиценза, нашата работа е да подобряваме отбора всеки ден”, каза още той.