Ню Йорк Никс спечели и втория мач от серията срещу Индиана Пейсърс от 1/2-финалите в Източната конференция на НБА. Домакините в "Медисън Скуеър Гардън" се наложиха със 130:121 (36:36, 27:37, 36:18, 31:30) и вече имат преднина от 2:0 победи в общия резултат.

Никс губеха с 10 точки на полувремето, но веднага след почивката излязоха супер мобилизирани и успяха да направят обрат, след което не изпуснаха преднината си до самия край.

Джейлън Брънсън, Донте ДиВинчензо и Оджугуа Ануноби бяха в основата на успеха на нюйоркчани. Първият отбеляза 29, а другите двама - по 28 точки.

За гостите пък поредния си силен мач направи Тайрийз Халибъртън, който бе близо до дабъл-дабъл, като завърши мача с 34 точки, 6 борби и 9 асистенции. Оуби Топин добави още 20 точки, а Андрю Нембърд бе с 15 точки.

Следващата среща между двата тима е на 11 май, като този път събитията се пренасят в "Кейнбридж Фийлдхаус" в Индианаполис.