Удинезе и Наполи завършиха 1:1 в мач от 35-ия кръг на Серия "А".

Звездата на миналогодишния шампион на Италия Виктор Осимен се разписа в 51-ата минута, а в 81-ата неговото попадение не беше зачетено заради засада. Това даде възможност на борещия се за оцеляване Удинезе да се добере до точката. Равенството стана факт във втората минута на добавеното време, когато възпитаниците на Фабио Канаваро изравниха чрез Айзък Съксес - 1:1.

Наполи се изкачи на осмото място във временното класиране с актив от 51 точки, изпреварвайки Фиорентина (с 50 т.).

Удинезе остава 18-и с 30 - на 2 зад Емполи, и продължава да се бори за оставане в Серия "А".

Това беше четвърти пореден мач, в който Наполи не успява да спечели след 2:2 с Фрозиноне, загубата с 0:1 от Емполи и 2:2 с Рома.