Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) разгроми Левски (Карлово) със 7:1. Момчетата на Христо Златински не оставиха никакви шансове на гостите и стигнаха до категоричната победа на “Лаута”.

В 8-ата минута Локомотив поведе в резултата. Петър Андреев реализира от дузпа за 1:0. В 22-ата минута Даниел Маджаров покачи на 2:0. Четири минути по-късно Петър Андреев направи резултата класически. В 41-ата минута гостите намалиха след точно изпълнена дузпа за 3:1.

В 64-ата минута Даниел Маджаров отбеляза второто си попадение в мача. Малко след това Иван Узунов асистира на Божидар Костадинов за 5:1. Васил Църцев покачи на 6:1, а крайното 7:1 бе оформено от Маджаров от дузпа.

На 11 май Локомотив II гостува на Димитровград. Двубоят е от 18:00 часа.

окомотив Пд II81 Даниел Армен Амбарцумян – ВРАТАР4 Видол Димитров Сейменски – КАПИТАН16 Борислав Радков Дончев21 Пламен Маринов Петров88 Мартин Христов Хайдаров27 Тодор Ивайлов Нейчев10 Божидар Кирилов Костадинов80 Иван Ангелов Узунов9 Кръстьо Тони Банев93 Петър Димитров Андреев77 Даниел Венциславов Маджаров
 Резерви94 Берк Айлин Алимоллов – ВРАТАР31 Веселин Викторов Празов28 Васил Атанасов Църцев5 Ивилин Петров Чехларски8 Виан Тодоров Станков29 Иван Димитров Кръстев