1:1 приключиха в Казанлък, местния Розова долина и едноименния тим на Сливен. Срещата е от 33-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана интригуващ двубой. Обещаващо начало за домакините. Мартин Маринов ги изведе напред в резултата още в 9-ата минута. Голът му остана единствен повече от час.

В началото на второто полувреме Николай Георгиев се измъкна сам, но сливенския вратар спаси. Постепенно играта се пренесе в половината на Розова долина. Нападателят на гостите Петър Принджев стреля, но стража на „розите“ се справи в 67-ата минута. В 79-ата, по един футболист от двата отбора си удариха главите и паднаха пред наказателното поле на казанлъшкия тим. Играта продължи и Принджев изравни резултата. Той пропусна да направи обрат в 82-ата минута. Секунди по-късно съотборника му Иван Стоянов уцели гредата. След заучено изпълнение на фаул, Стоянов подаде, Принджев обаче насочи топката в аут.