Бенковски (Исперих) срази Рилци с 5:2 в Добрич. Срещата е от 24-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Александър Димов излезе напред в резултата 12-ата минута. Тогава Сонер Хюсеин нахлу по диагонала, прехвърли вратаря, топката се удари в гредата и Йордан Милков я вкара в мрежата – 0:1.

Стелиян Митев възстанови равенството в 30-ата след суматоха пред вратата на Бенковски. В 41-ата минута обаче Ивелин Василев спечели дузпа и Димитър Игнатовски я реализира за 1:2. Той се разписа за втори път, само 120 секунди след почивката. В 59-ата минута Сонер Хюсеин беше изведен срещу вратаря, преодоля го и реализира четвъртото попадение. Дейвид Венциславов беше най-съобразителен в разбъркване и направи 2:4, четвърт час преди края. Съотборниците му тръгнаха в атака и при контра, влезлия като резерва Ерен Рубил излъга вратаря и фиксира окончателното 2:5 в 85-ата минута.