Ювентус допусна нова грешна стъпка в Серия А, след като завърши наравно 2:2 с Каляри в двубой от 33-ия кръг на шампионата. Все пак футболистите на Масимилиано Алегри могат да са доволни от точката, след като домакините поведоха с 2:0 през първата част след две точно изпълнени дузпи от Джанлука Гаетано и Йери Мина. Попадение на Душан Влахович и автогол на Алберто Досена оформиха крайния резултат.

В 29-ата минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа след игра с ръка на Бремер. Главният съдия бе повикан да прегледа ситуацията с ВАР. Зад топката застана Джанлука Гаетано, който не остави шансове на Войчех Шчесни. Шест минути след това Каляри получи още един 11-метров наказателен удар след нарушение на Шчесни. Този път изпълнител на дузпата бе Йери Мина, като и той бе точен.

В края на първата част попадение на Душан Влахович бе отменено заради засада.

След почивката в 51-ата минута домакините можеха да стигнат до трети гол. Матео Прати стрел от далечно разстояние. Шчесни обаче спаси спокойно. Десет минути след това Ювентус върна едно попадение, след като Влахович изпълни прецизно пряк свободен удар за 2:1. В 87-ата минута "старата госпожа" стигна до равенството, след като Алберто Досена си отбеляза автогол, след като не успя да избие добре центриране.

След равенството "бианконерите" са с 64 точки на третата позиция, докато сардинците са 14-и с 31 пункта.