Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) допусна поражение от Атлетик (Куклен) на “Лаута”. “Черно-белите” загубиха от “баските” с 1:2. Двубоят се игра от 17:00 часа на стадион “Локомотив”.

Гостите успяха да поведат в резултата още в 7-ата минута. Точен бе Рангел Игнатов. До края на полувремето Иван Узунов, Тодор Нейчев, Божидар Костадинов и Даниел Маджаров имаха добри възможности пред вратата на Атлетик.

През втората част Локомотив продължи да търси изравняването. В 60-ата минута Виан Станков шутира опасно, но над целта. В 70-ата минута “баските” стигнаха до второ попадение за 0:2. Локомотив успя да намали резултата в 73-ата минута, когато “черно-белите” получиха правото да изпълнят дузпа. Зад топката застана Васил Църцев, който се разписа за 1:2. До края на мача “черно-белите” натиснаха своя съперник в търсене на поне точка от срещата, но не успяха да стигнат до ново попадение.

Следващата среща на Локомотив е в сряда (17.04) от 17:00 часа на стадион “Пловдив” срещу Карнобат.