Щутгарт измъкна точка след равенство 3:3 срещу Хайденхайм в мач от 27-ия кръг на германското първенство по футбол.

Щутгарт взе преднина от две попадения чрез Серу Гираси в 41-та минута и Ангело Щилер в 53-ата, но Хайденхайм направи пълен обрат. Грешка на Александър Нюбел върна гостите в играта, след като стражът на Щутгарт отклони центриране на Тим Клайдийзент в мрежата си. Последният пък вкара два гола за две минути в 84-та и 85-ата за пълния обрат.

Гостите се движеха към сензационна победа, но дълбоко в добавеното време дълъг пас стигна до Денис Ундав и той се разписа за крайното 3:3.

Така Щутгарт се доближи на три точки от втория в генералното класиране Байерн. Хайденхайм е 11-и и е на безопасна дистанция от зоната на изпадащите.