Наставникът на Берое Хосе Луис Ачиари говори след победата с 1:0 над ЦСКА 1948, която дойде след късен гол на Франсиско Политино.

"Тази седмица работихме много добре, всяка седмица отборът развива все по-добре своите качества. Играчите ми днес много се раздаваха и заслужено спечелихме, мачът беше равностоен, но зарадвахме нашата публика. Хващахме на контра домакините, имахме последния пас, с който да вкараме гол, накрая вкарахме благодарение на Политино. От първата минута до последната изиграхме мача много интелигентно.

Гледаме да направим тактиката така, че да не вкарваме случайно головете. Днес имахме повече ситуации за гол от противника, доволни сме, защото спечелихме срещу един много добър отбор. Сега трябва да се възстановим, в четвъртък имаме важен мач за нас и за нашата публика, да с представим по най-добрия начин. Поздравявам моите играчи, раздаваха се срещу отбор, който засега не печели, но има добри футболисти и треньор", каза аржентинският спец в Бистрица.