АПОЕЛ Никозия надви АЕК Ларнака 2:1 като гост в мач от 31-вия кръг в първата шестица в кипърското първенство. Българският национал Георги Костадинов започна като титуляр за гостите и бе на терена до 72-ра минута, когато бе заменен от Гиорги Квилитая.

АЕК Ларнака успя да поведе още в 9-ата минута чрез Франко Тонгя. АПОЕЛ обаче бе по-активен от своя противник през цялото второ полувреме. Натискът на гостите от Никозия даде резултат в 76-ата минута, когато Томаме възстанови паритета. Диеумерси Ндонгала донесе успеха за АПОЕЛ със своето попадение в 82-рата минута на срещата.

След този успех АПОЕЛ сложи край на серията си от две последователни поражения, като тимът на Георги Костадинов остава лидер в Кипър с актив от 66 точки, докато АЕК Ларнака е втори с 62 точки два кръга преди края.