В Карнобат, едноименния тим победи Родопа (Смолян) с 2:1. Срещата е от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига. През първото полувреме, гостите имаха превес. Капитанът им Теодор Стефанов завърши с гол бърза контраатака на съотборниците си в 33-ата минута. Преди това Ненко Петров пропусна за домакините.

Те заличиха пасива в 40-ата минута. Тогава Яни Николов изведе Антон Атанасов, който беше спрян с нарушение и Даниел Стаматов вкара дузпата. След почивката домакините взеха инициативата. В 52-ата минута Валентин Иванов подаде и Стаматов се разписа за втори път. После съотборника му Симеон Баев направи неуспешен опит да прехвърли вратаря. В 77-ата минута Николай Георгиев от гостите спря с нарушение Ненко Петров и беше отстранен с червен картон. Петров пропусна да вкара в 88-ата минута. Секунди по-късно съотборника му Ясен Тузаков извърши фаул и получи втори жълт и червен картон.