Помощник-треньорът на Берое Алехандро Сагера говори пред медиите след поражението с 0:3 от ЦСКА - София на националния стадион “Васил Левски”.

“Работим всеки ден за да подобрим отбора с новите попълнения, които привлякохме. Гледаме всеки ден да се фокусираме върху подобряване. Работихме цялата седмица, но в 17-ата минута всичко се промени. Знаехме, че ще ни вкарат гол. Искаме този отбор и при негативен резултат да печели мачовете. Трябва да знаете, че играхме добре 76 минути с човек по-малко. Бяхме равностойни срещу отбор, който бе с човек повече. Позитивно е ако треньорът ни е на скамейката. Той работи цяла седмица, за да обясни на играчите как да се представят по най-добрия начин.

Отборът работи по най-добрия начин да променим липсата на голове и да вкарвмаме повече.

Ние сме Берое (Стара Загора) и гледаме да сме конкурентоспособни в първенството”, каза един от помощниците на Ачиари.