В Несебър, едноименния тим и Атлетик (Куклен) изиграха първото полувреме, което завърши 0:0. След него, срещата от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига беше прекратена. Причината – гостите са отказали да излязат за второто полувреме и след като е изчакал 15 минути, главният съдия Любомир Александров от Хасково свирил край на мача. Стана ясно, че е ударен футболист на Атлетик от неизвестно лице на почивката, който по-късно е бил закаран и в болница. Именно, заради инцидента, играчите на Атлетик са отказали да излязат за второто полувреме.

Недялко Москов, президент на Несебър, коментира случилото се пред Sportal.bg:

„Още след първия съдийски сигнал на мача, играчите на Атлетик (Куклен) започнаха с провокациите – лежаха по терена, викаха, обиждаха … Явно бяха стимулирани от трета страна. Напрежението ескалира в тунела, когато футболистите на двата отбора се прибираха в съблекалните. Тогава играчи от отбора на гостите отправиха тежки провокации. Това доведе до меле между състезателите от двата отбора. Бой нямаше, само бутане и блъскане. Има един ударен състезател на Атлетик и двама ударени футболисти от нашия отбор. Може и съотборници да са ударили пострадалите, защото в суматохата всеки блъска, бута, дърпа … Не разбирам обаче защо отбора на Атлетик отказа да излезе за второто полувреме. Навсякъде ли правят така? Като има ударен, както в случая са трима да ги заменят с резерви, а провинилите се да бъдат отстранени с червени картони. Съдийството в мача беше перфектно. За първи път се случва подобно нещо на мач в Несебър. Винаги сме посрещали джентълменски гостуващите отбори. Нека спорът се разрешава на терена. Не мога да си представя, какво ни очакваше, ако този мач се беше играл в Куклен“.