АПОЕЛ (Никозия) с Георги Костадинов в състава си направи зрелищно реми 2:2 в дербито с АЕК (Ларнака) от 23-тия кръг на първенството на Кипър. Домакините на два пъти повеждаха в резултата, но гостите и двата пъти успяваха да изравнят и си тръгнаха с точка. Костадинов пък записа пълни 90 минути.

АПОЕЛ имаше доза късмет да открие резултата още в 4-тата минута след автогол ва Густаво.

Иван Тричковски обаче възстанови равенството в 76-ата минута.

Домакините си върнаха преднината шест минути по-късно с попадение на Радосав Петрович.

В 87-ата минута обаче АЕК отново се добра до изравняване чрез Факундо Санчес, който оформи и крайното 2:2.

Това реми обаче не промени драстично ситуацията в класирането. АПОЕЛ остава на върха с 52 точки, пред Арис с 47, а АЕК е на 3-тата позиция с 46 точки.