ЦСКА-София публикува любопитни кадри от победата над Ботев. В изминалия кръг от Първа лига “червените” победиха с 2:1 “канарчетата” на “Колежа”.

Столичани пуснаха клип от пътуването към стадион “Христо Ботев”, от съблекалнята на “червените” и от самия двубой.

Впечатление прави разборът на Нестор Ел Маестро преди мача, както и на полувремето на срещата. Наставникът на “червените” е много детайлен към състава на “жълто-черните”, което показва, че столичани са разузнали добре съперника.

На почивката думата взима и капитанът Амос Юга, който дава напътствия на своите съотборници. Добри думи за играта си получава пловдивчанинът Християн Петров.

В края на клипа се вижда бурната радост на ЦСКА-София след победата, а в съблекалнята е и изпълнителният директор на “червените” Филип Филипов.