Старши треньорът на Септември (София) Красимир Балъков говори пред Sportal.bg след победата с 2:0 над Беласица във Втора лига.

"За първи път съм доволен от трите точки и съм доволен от играта. Разбира се, второто полувреме имахме спадове и не беше това, което ни се иска, но все пак - хора сме. Играхме агресивно и с огромно желание. Знаехме, че трите точки са много важни за нас, момчетата се справиха, евала!

Постоянството е това, което имахме. И предни мачове сме имали агресия, но не е било през всички 90 минути, а на периоди. Все не намирахме правилната рецепта, но днес я намерихме и изиграхме един много сносен мач. Гостуването във Варна нито ще реши първенството, нито нищо - отиваме да играем футбол, ще се надиграваме. Който играе по-добре, ще победи", каза героят от Мондиал'94.