Дежа вю преживяха днес зрителите на стадион „Георги Бенковски" в Пазарджик. След като по обяд Левски надви Хебър с 1:0 при 17-годишните, два часа по-късно отново се получи същия резултат между тези отбори, но този път при старшата възраст.

Това бе първи официален мач за годината и за двата отбора, като се получи хубав мач, но нервността у футболистите си личеше от далеч, защото се срещаха третите (Хебър) и вторите (Левски) в класирането на „Зона София".

Пазарджиклии започнаха с домакински натиск, но не стигаха до добри възможности за гол. В 35-ата минута „сините" вкараха след удар с глава. През втората част резултатът можеше да бъде обърнат, но можеше и Левски да удвоят преднината си. До нов гол обаче не се стигна и столичани отмъкнаха трите точки.

Така „зелените" остават на 4-о място в класирането с 30 точки и голова разлика 30:18, а през следващия уикенд гостуват на Локомотив (Сф).