Локомотив II - Розова долина 1:0, ЮИ Трета лига, 30.11.2022

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) завърши годината с победа. “Черно-белите” надвиха Розова долина с 1:0 и така взеха трите точки на “Лаута”. Единственото попадение в срещата падна в 67-ата минута и бе дело на Тодор Павлов.

“Черно-белите” демонстрираха добра игра и заслужено постигнаха пета последователна победа в Трета лига. През първата част гостите организираха две опасни положения пред вратата на Томов, гол не падна. През второто полувреме Локомотив натисна своя съперник и в 67-ата минута пловдивчани стигнаха до гол. Центриране от фаул на Филип Колев намери в наказателното поле Тодор Павлов, който с глава се разписа за 1:0. Няколко минути по-късно Теодор Фърков нацели напречната греда след пряк свободен удар.

Локомотив II ще “зимува” на 12-та позиция в класирането с актив от 27 точки.