ЖФК Пълдин завърши наравно 1:1 като гост на Севлиево лейдис в мач от 12-ия кръг на държавното женско първенство по футбол.

Двубоят стартира динамично и още във 2' пловдивчанки можеха да открият резултата. Капитанката Алекс Янева стреля от фаул, но вратарката на домакините спаси. Пет минути по-късно доакинките се възползваха при продължително разбъркване в наказателното поле на ЖФК Пълдин и поведоха - 1:0.

През втората част състезателките на Ангел Славов заиграха по-силно и повече търсеха гола, докато Севлиево лейдис рядко стигаше до вратата на пловдивчанки. Логично в 70' ЖФК Пълдин изравниха, а точна бе Силвия Кефалова. До края на двубоя пловдивчанки можеха да вземат и пълния комплект от точки, но пропуски ги лишиха от това.

Следващият кръг ЖФК Пълдин приема последния в класирането ЖФК Варна.