65-годишна жена е дала над 400 хил. лв. и половин килограм злато на телефонни измамници в София. Измамата е била извършена между 2 и 6 юни, съобщава БНР.
Жена даде над 400 хил. лв. на телефонни измамници
Jun 8, 2018, 4:02 PM
1
861