Отборът на ЦСКА ще може да играе в Европейските клубни турнири, ако „червените“ си спечелят правото на това по спортен път.
Новината бе съобщена от официалния сайт на клуба от Борисовата градина.
„Армейци,
току-що в офисите на клуба пристигна официално писмо от УЕФА. От Европейската футболна централа ни информираха, че ЦСКА ще може да играе в евротурнирите, ако се класира по спортен път.
Да спечелим заедно всички битки до края на сезона“, се пише в съобщението от ЦСКА.