Двой с репродуктивни проблеми от Хасковска област от днес могат да кандидатстват за финансиране от съвместната кампания на областния управител на Хасково Станислав Дечев и фондация "Искам бебе". Това стана ясно на пресконференция, на която партньорите в кампанията „За повече деца в България“ – областният управител Станислав Дечев и председателя на УС на фондацията Мария Янева, обявиха.
Двойки от Хасковско могат от днес да кандидатстват за ин-витро
Feb 11, 2018, 2:05 PM
2
125