Пролетният волейболен полусезон бе открит на 4.02.2018 г. с мача на юношите старша възраст като гост на „Хебър“ Пазарджик. Мачът бе абсолютно равностоен, като вървеше точка за точка/ 27-25, 23-25, 20-25/, но победата завоюва „Хебър“. Достойна игра на чужд терен, коментира треньорът от клуба Росица Ангелкова.
Достойна загуба за юношите старша на „Пан Волей“ на старта на пролетния полусезон
Feb 11, 2018, 2:03 PM
1
225