Бандаловски: Сърбия има повече таланти от България
Feb 11, 2016, 2:00 PM
1
158
Иван Бандаловски е на мнение, че в Сърбия има повече таланти, отколкото в България.Пред "Спортски журнал" в западната ни съседка Бандаловски обясни, че в нашия национален отбор все още се разчита на по-стари футболисти, като него самия. "Като цяло сме млад отбор, но нямаме толкова таланти в България, колкото има в Сърбия," заяви той."Българското първенство в последните две-три години върви надолу," направи защитникът паралел между двете лиги. "Лудогорец е сериозен клуб, има пари. ЦСКА и Литекс бяха изхвърлени... А ЦСКА събира по 8-10 хиляди публика дори в трета лига," обясни още Бандаловски.Коментирай