Подготвителният лагер на Локомотив (Пловдив) в Анталия приключи днес. "Черно-белите" потеглиха към Пловдив с полет до Истанбул, а оттам с автобус. Старши треньорът Христо Колев ще даде на своите възпитаници почивка от 2 дни. Първото занимание на "Лаута" ще е в петък следобед.
Първият мач тази пролет е дербито срещу Ботев на 20 февруари в Коматево.Лагерът на Локо в Анталия приключи
Feb 9, 2016, 6:47 PM
0
256