Със специални награди ще бъдат отличени двамата охранители на инкасо колата в Средец, които предотвратиха въоръжен обир. Това стана ясно от думите на Димчо Демирев, шеф на фирма „Бургас инк”, която изпълнява тази дейност в региона, пише Флагман.Бг.„Ще наградим охранителите. Нашият служител е напълно невинен. Защитил е живота си и парите в инкасо автомобила. Това, че някакъв крадец е дошъл и е мислил, че като изкара оръжие и каже: „Дайте парите!”, те ще му ги хвърлят. Това няма как да стане. За мен той е герой”, каза Димчо Демирев и затвори телефона.
Шефът на охранителя, застрелял обирджията в Средец: Той е герой, ще го наградим
Нашият служител е напълно невинен, защитил е живота си и парите, твърди Димчо Демирев
Feb 9, 2016, 4:42 PM
1
288