Бускетс: Двама души могат да ме накарат да напусна Барса
Feb 9, 2016, 2:21 PM
1
137
Полузащитникът на Барселона Серхио Бускетс коментира пред медиите, че само двама души могат да го накарат да промени решението да не се разделя с клуба."Само двама души могат да променят решението ми да не напусна клуба. Първият е моята жена, но тя е щастлива тук, затова мисля, че нямам в личен план такива проблеми. В спортен план вторият човек е Пеп Гуардиола. На него дължа много, а и за мен ще е огромна чест да играя отново под негово ръководство", коментира халфът, който е спряган за трансфер в ПСЖ, както и в новия тим на Пеп - Манчестър Сити."Гуардиола знае, че Барса е моето място и не мисля, че ще иска да напусна "Камп Ноу", каза още Бускетс."Надявам се, когато приключа с кариерата си на футболист, да вляза в историята като човек успял да спечели титли и купи, искам да съм и сред играчите с най-много мачове за Барселона", допълни футболистът на каталунците.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS