Николай Бодуров се разминал с трансфер в САЩ Бодуров обяснява, че няма търпение да направи дебюта си за новия отбор, а в срещата с Юнайтед има и емоционален момент. Според ЕкстраБладет Бодуров е много голям почитател на Байерн Мюнхен и си спомня много добре финала в Шампионската лига през 1999-а година, когато Червените дяволи грабнаха трофея след два късни гола в добавеното време, дело на Теди Шерингам и Оле Гунар Солскяр.
Бодуров не иска в Турция "Не съм чак такъв голям фен на Байерн, но от европейските отбори на тях симпатизирам най-много. Спомням си онзи финал, когато Юнайтед спечели с два гола буквално в рамките на една минута. Някак си не беше справедливо. Това е една от причините, поради които не харесвам Манчестър Юнайтед. Сега съм амбициран срещу тях - не само да ги победим и да ги елиминираме, но направо да ги разбием", добавя Бодуров, който изглежда напълно спокоен и лесно адаптиращ се в датския шампион./БТА Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS Коментирай