Въоръжени с палки полицаи се включиха в регулирането на адския трафик по булевард „Руски”. Движението, по и без това задръстеното платно, вчера и днес се превърна в истински ужас за водачите на автомобили и шофьорите от градския транспорт. Тапата се образува заради работниците, които запълват множеството дупки, зеещи по пътя. Кратерите се появиха след тежкия сняг и лед преди около месец.

Кърпенето започна вчера от колелото на Центарлна гара по дясното платно в посока река Марица. Ремонтите ще продължат цяла седмица.


Припомняме, че, заради ремонтите по бул. "В. Априлов" почти цялото движение към северните квартали на града минава през "Руски".

 
 
 
 
 
Полицаи регулират движението по "Руски"
Полицаи регулират движението по "Руски"
Полицаи регулират движението по "Руски"
Полицаи регулират движението по "Руски"
Полицаи регулират движението по "Руски"
Полицаи регулират движението по "Руски"
Полицаи регулират движението по "Руски"
Полицаи регулират движението по "Руски"
Полицаи регулират движението по "Руски"
Полицаи регулират движението по "Руски"