Часовникът на Централна поща най-сетне заработи. След като над половин година стрелките бяха спряли, пловдивчани дочакаха някоя институция да се ангажира с проблема. Сега Общината е пуснала в действие един от култовите символи на нашия град. Припомняме, че от Пощата дълго време се оправдаваха, че подръжката на часовника не е в техните правомощия и задължения.

„Еее, браво! Крайно време беше”, радват му се доволните граждани.

 
 
 
 
Дочакахме! Часовникът на Пощата пак тиктака
Дочакахме! Часовникът на Пощата пак тиктака
Дочакахме! Часовникът на Пощата пак тиктака
Дочакахме! Часовникът на Пощата пак тиктака
Дочакахме! Часовникът на Пощата пак тиктака
Дочакахме! Часовникът на Пощата пак тиктака
Дочакахме! Часовникът на Пощата пак тиктака
Дочакахме! Часовникът на Пощата пак тиктака