СНИМКИ: Пежо проби тапата на „Гладстон”, но се заби във фолксваген
Feb 8, 2016, 2:01 PM
5
113
Пежо и фолксваген се удариха жестоко на ул. „Гладстон”, но по чудо никой не пострада и дори автомобилите са само с оганъти ламарини.
До сблъсъка се стигна, след като шофьор се изнерви да чака изтеглянето на колоната в задръстването и даде газ на пежото си.
Колата изскочи внезапно от пресечка на ул. „Гладстон” в близост до ОУ „Екзарх Антим I”. Прекоси без проблем едното платно, но при включването в другото в посока запад налетя на стар фолксваген. Колата на шофьора, отнел предимството, буквално бе „подхвърлена” от удара. Пасажерите обаче се отърваха само с уплаха.
Потресена, спътницата на шофьора без вина, слезе да вземе бронята на возилото, която се сгромоляса на паветата, и изчака на тротоара да приключи разправията между водачите.
СНИМКИ: Пежо проби тапата на „Гладстон”, но се заби във фолксваген
СНИМКИ: Пежо проби тапата на „Гладстон”, но се заби във фолксваген
СНИМКИ: Пежо проби тапата на „Гладстон”, но се заби във фолксваген
СНИМКИ: Пежо проби тапата на „Гладстон”, но се заби във фолксваген