Защитник на Селтик играл със счупен крак повече от месец
Feb 7, 2016, 8:23 PM
1
166
Защитникът на Селтик Йозо Шимунович играл със счупен крак повече от месец, разкри самият футболист. Централният бранител на „детелините“ сподели, че няма представа кога точно е получил контузията.„Стана ясно, че съм счупил костица в коляното и не съм разбрал. Играл съм с тази контузия в последния месец и половина“, сподели Шимунович.„Не знаех, че контузията е толкова сериозна. Сега ще отсъствам от терените най-малко шест седмици“, допълни той. Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай