Ивелин Попов за трансфер на Спартак: Това показва уважение
Feb 6, 2016, 3:48 PM
1
149
Футболист номер 1 на България за 2015-а година Ивелин Попов коментира един от трансферите на своя Спартак Москва.Полузащитникът смята преминаването на защитника Сердар Таски в Байерн Мюнхен под наем като положителен фактор за "червено-белите". Според думите на българина, този трансфер е свидетелство за уважение към московския клуб.“Това е много добър трансфер, както за Таски, така и за клуба, каза Попов. Това е свидетелство за уважение към Спартак”, заяви Попов и добави:“Все пак Байерн е топ-клуб. Един от трите най-добри клуба в света. Поканата в такъв отбор на наш играч е голяма чест за всички хора, работещи в Спартак.” /БТАСвали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай