„За мен е важно отборът ми да излезе на терена и да се бори за победата. Тогава, дори и да загубим, няма да има значение, защото не е важно дали ще загубиш, а как”, сподели Раниери. В предишния кръг, в мача с Ливърпул трябваше да се движим страшно много и смятам, че и срещу Сити ще е така. Определено ни очаква тежък мач”, допълни още италианският специалист. /БГНЕС
Коментирай