Отборът на Септември София спечели дербито на кръга в елитната юношеска група до 16 години, след като победи ЦСКА София с 2:0. Играчите, водени от Петър Василев надиграха "червените" и заслужено се поздравиха с нови три точки, като през целият двубой не позволиха на гостите да създадат чисто голово положение пред вратата на Иван Кехайов. Двете попадения станаха дело на Васил Василев през първата част и след точно изпълнение на дузпа, отсъдена за нарушение срещу Никола Генчев през втората част.

Отборът на Септември София победи ЦСКА София в елитната юношеска група до 15 години. Играчите на Ясен Даскалов изненадващо допуснаха попадение през първата част и до полувремето въпреки многото пропуски не успяха да изравнят. Второто полувреме започна с хубав гол на Димитър Маринов за 1:1, а малко по - късно Андрей Грозданов обърна за 2:1. Гостите стигнаха до изравняване на резултата 2:2, след като силно изритана топка мина зад защитата на септемврийци , а победата дойде след страхотно попадение със странична ножица на Грозданов, който реализира за 3:2.

Снимка: teodorgrozdenin