Две победи като гости на Ботев Пловдив записаха отборите на Септември София в елитните юношески групи до 16 и 15 години.

Играчите на Петър Василев постигнаха разгромна победа над "канарчетата" при 16 - годишните, след като победиха с 8:1 домакините. Септемврийци решиха двубоя още преди почивката, когато водеха с 6 гола аванс. Никола Генчев заби хеттрик, Венислав Михайлов отбеляза две попадения, а Васил Василев, Младен Петков и Константин Иванов добавиха по още едно! Играчите на Ботев бяха точно в последната минута, когато оформиха крайният резултат.

Играчите на Ясен Даскалов стигнаха по - трудно до победата над "жълто - черните" при 15 - годишните в оспорван двубой, Септември заслужено грабна трите точки, след попадение на Виктор Добрев в края на срещата!