Бенковски (Исперих) победи Доростол (Силистра) с 3:2 на обновения си стадион. Срещата е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Противно на крайния резултат, гостите започнаха по-добре. В 8-ата минута Любомир Михалев им даде преднина в резултата. След попадението обаче, домакините взеха инициативата и доминираха до края. Голмайсторът им Хакан Шюкрю пропусна на два пъти да вкара до почивката. Десетина минути след нея, Ивелин Василев изравни. Той подаде и Йордан Милков направи обрата в 70-ата минута – 2:1.

В 83-ата обаче, капитана на Доростол Георги Димитров възстанови равенството от дузпа, отсъдена за нарушение на Димитър Игнатовски. Последният се реабилитира моментално при ответната атака с шут от 20 метра – 3:2.