Мачът между Дълго поле и Спартак (Болярци) от 3 кръг на първата шестица в “А” ОФГ не завърши. Той бе прекратен в 80-та минута след масово меле.

Гостите поведоха с 0:3 до полувремето, а след почивката отбелязаха и четвърти гол в опит да върнат топката на вратаря на домакините. В знак на спортмество голът бе върнат, а срещата продължи да бъде интригуваща и оспорвана. В 80-та минута при резултат 4:5 бе изпълнен корнер. Последва разбъркване и сблъсък в наказателното поле, при който вратаря на гостите от Болярци бе потърпевш. Съдията отсъди нарушение в нападение, което вбеси местните фенове и част от тях нахлуха на терена. Реферът пострада в мелето и прекрати мача. Очаква се ЗС на БФС да вземе решение по случая.

"А" ОФГ - ПЪРВА ШЕСТИЦА 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XXI кръг: Борислав 2009 (Първомай) - Житница (Житница)2:1 Марица (Милево) - Тракия 06 (Стамболийски)8:0 Дълго поле (Дълго поле) - Спартак (Болярци)прекратен при 4:5