Отборът наСлавия нанесе втора загуба за сезона на гостуващия тим на Лудогорец в Елитната юношеска група до 16г. Момчетата на треньора Ивайло Семерджиев изиграха много силен двубой и нанесоха своя удар в добавеното време на първата част, когато Александър Бенчев засече центриране от фланга и донесе победата за белите.

В по-ранния двубой при 15-годишните, Славия загуби с 2:0, в повторение на финала за купата на България отпреди година, която белите тогава завоюваха. Възпитаниците на Мариян Стоянов изиграха много открит двубой и само гредите на два пъти ги лишиха от поне точка в срещата. Тимур Мустафа откри резултата още в петата мнута след първия съдийски сигнал. Футболистът се разписа за "зелените", като засече центриране от фланга. Ястиян Георгиев удвои преднината в 21-вата минута. Той оплете кълбото в мрежата на Славия от дузпа след отсъден фал срещу Тимур Мустафа.