Българинът Павлин Иванов и неговият Сибиу претърпяха поражение от Констанца с 63:67 (22:22, 23:27, 13:9, 5:9) в четвъртфинален двубой от турнира за Купата на Румъния в Клуж-Напока.

Сибиу изоставаше с 45:49 на почивката, а след третата част резултатът бе равен - 58:58. Баскетболистите на Сибиу обаче отбелязаха само 18 точки през цялото второ полувреме, включително едва 5 в последната четвърт.

Павлин Иванов бе част от стартовия състав и завърши с 5 точки, 2 борби и 6 асистенции за 24 минути на терена.

За Иванов предстои да се присъедини към лагера на националния отбор на България за първите срещи от европейските квалификации срещу Швеция и Германия през следващата седмица.

Най-резултатен за победителите от Констанца, които се класираха за полуфиналите в надпреварата, беше Брайън Грифин със 17 точки и 8 борби.