Третият отбор на Лудогорец записа равенство 2:2 с дубъла на Етър (Велико Търново). За четвъртата контрола от зимната си подготовка „орлите“ гостуваха на своя съперник.

Първата част на срещата приключи при резултат 2:0 в полза на „болярите“, които реализираха своите попадения съответно в 3-тата и 14-тата минута на срещата.

След подновяването на играта Лудогорец III намали изоставането си. Точен с глава в 77-та минута бе Никола Тодоров, който отново уцели вратата на Етър II в 89-тата минута.

През първата част на срещата не се представихме на нужното ниво, докато през втората създадохме повече голови ситуации, коментира старши треньорът на Лудогорец III Емилиян Петров.

В следващата проверка по време на шампионатната пауза „орлите“ предстои да се изправят срещу Светкавица (Търговище).