Черно море излъга Круновград с 3:2 в efbet Лига след драма в края.

Васил Панайотов откри резултата в 15-ата минута, а малко преди почивката Алекс Фернандес удвои. Отново бразилецът вкара малко след подновяването на играта. Димитър Тонев намали резултата в средата на втората част. Двата отбора влязоха в срещата разделени от 9 позиции в класирането. "Моряците" бяха втори, докато тимът на Станислав Генчев - единадесети. Резултатът бе открит от домакините в 15-ата минута. Хубава многоходова атака доведе Васил Панайотов до стрелкова позиция, който с премерен удар реализира. Малко преди последния съдийски сигнал за първата част Черно море стигна до второ попадение. Мазир Сула нахлу по левия фланг и намери на празна врата Алекс Фернандес, който от непосредствена близост нямаше как да сбърка. В 55-ата минута отново Алекс бе точен. Бразилецът реализира със страхотен удар от дистанция - 3:0. В 67-ата минута гостите стигнаха до намаляване на резултата. Влезлия като резерва Димитър Тонев получи топката на границата на наказателното поле и с премерен удар реализира. Три минути преди края на мача гостите стигнаха до втори гол. Алекс Колев стреля с левия крак, ударът му се удари в греда, но топката се оказа право в Божидар Кацаров и капитанът просто подложи крак, за да прати топката в мрежата. Първоначално попадението бе отменено заради засада, но след преглед от ВАР попадението бе признато.

ЧЕРНО МОРЕ 3:2 КРУМОВГРАД
1:0 Панайотов (15)
2:0 Фернандес (44)
3:0 Фернандес (55)
3:1 Тонев (67)
3:2 Кацаров (87)

ЧЕРНО МОРЕ: 25. Дюлгеров, 3. Атанасов, 28. Дробаров, 6. Попов, 2. Панов, 27. Димов, 71. Панайотов, 5. Гарсия, 11. Алекс, 8. Сула, 9. Илиев

КРУМОВГРАД: 21. Макенджиев, 18. Клайдер, 72. Сенхажди, 91. Велев, 5. Шимич, 44. Кацаров, 17. Луан, 10. Юсеин, 6. Джеферсон, 13. Рапосо, 9. Колев