Отборът на Септември София излезна еднолично начело в класирането на елитната юношеска група до 15 години, след като записа поредна разгромна победа в първенството.

Играчите на Ясен Даскалов победиха като гост Национал с резултат 2:8, като не оставиха никакви шансове на домакините. Димитър Маринов отбеляза нов хеттрик, Стоил Йорданов добави два гола, а Теодор Танациев, Виктор Добрев и Деян Буаказ оформиха категоричната победа за септемврийци. В следващият кръг Септември приема Спартак Варна.

Отборът на Септември София спечели дербито срещу Национал София в елитната юношеска група до 16 години и продължава да е лидер в класирането.

Играчите на Петър Василев се наложиха с минималното 1:0 като гости, а единственото попадение падна от дузпа в 80' минута, отсъдена за нарушение срещу Никола Генчев и след перфектно изпълнение от Васил Василев.

Септемврийци категорично надиграха домакините през първото полувреме, като пропуснаха няколко добри положения да открият резултата. Втората част бе по - равностойна, като и двата отбора имаха възможности за гол, които не бяха реализирани. Септември бе по-настоятелен и агресивен и заслужено записа нови три точки в актива си. В следващият кръг нашите момчета посрещат Хебър Пазарджик.