Юношеският национален отбор на България до 15 г. повтори сценария от първия приятелски двубой срещу Румъния като гост преди два дни и въпреки превъзходството си регистрира поражение с 0:1.

Момчетата на селекционера Владислав Вутов бяха много по-активният отбор през първата част, в която пропиля няколко изгодни положения за откриване на резултата.

На почивката в нашия състав бяха направени няколко промени, а веднага след началния сигнал за втората част изстрел от далечна дистанция изненада българския страж Дамянов и Румъния поведе в резултата. До края на мача, въпреки натиска на „лъвчетата“, България не успя да достигне до изравнителен гол.

Съставът на България: 12. Иво Ганчев (46 – 1. Дамян Дамянов), 3. Виктор Иванов (77 – 15. Васил Гочев), 4. Максимилиян Лазаров (60 – 18. Преслав Стойков), 6. Ястиян Георгиев (77 – 21. Андрей Нешев), 7. Ернан Ангелов (60 – 11. Васил Иванов), 9. Габриел Йорданов (77 – 10. Джем Андонов), 14. Димитър Маринов (65 – 19. Петър Благоев), 16. Александър Вутов (46 – 8. Дариус Дуролари), 17. Йоан Андреев (46 – 24. Никола Калчев), 20. Ангел Тодоров (46 – 5. Светослав Иванов), 22. Димитър Кънев (46 – 2. Петър Байраков).

Селекционер: Владислав Вутов.