Лидерът Локомотив (Горна Оряховица) продължава с пълен точков актив след 4:1 над втория отбор на Етър във Велико Търново. Срещата е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Георги Колев откри за гостите от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Янислав Цачев в 21-ата минута. Четвърт час по-късно обаче домакините заличиха пасивад гол на Радостиан Димитров. Равенството се запази до средата на втората част.

Тогава за 180 секунди, „железничарите“ изковаха 11-ия си пореден успех от началото на сезона. Прецизно изпълнение на фаул от Колев доведе до 1:2 в 63-ата минута. В 66-ата пък Христо Марков уцели напречната греда, а върналата се на терена топка, беше насочена в мрежата на Етър от Николай Иванов. Накрая Марков с воле фиксира окончателното 1:4.